tepelne_izolace
rotator1
rotator2

Aplikace nástřikem

Pokud je tepelně izolační materiál aplikován nástřikem, používá se vedle aplikačního stroje přídavné zařízení pro směšování izolačního materiálu s vodou nebo speciálními pojivy. Aplikaci tepelné izolace nástřikem provádíme především pod odvětrané fasádní systémy. Nejdříve se nanese vrstva tepelně izolačního materiálu na podklad, následuje uhlazení speciálním válečkem a poté překrytí fasádním obkladem. Pokud použijeme dvojitý nosný systém, můžeme zarovnání válečkem vynechat. Takto prováděné tepelné izolace můžeme najít v řadě rodinných domů, průmyslových hal i sportovních objektů.

Odhlučnění i zateplení domu pomocí tepelné izolace nástřikem

Pomocí metody nástřiku jde také odhlučnit problémové prostory. Aplikace nástřikem je tedy vhodná i pro akustickou izolaci pohledových úprav obytných nebo průmyslových budov. Pokud potřebujete snížit celkovou hladinu hluku ve vnitřním prostředí, je celistvý nástřik tepelně izolačního materiálu (Climatizer Plus) ideálním řešením. Díky aplikaci nástřikem je rozložení materiálu celistvé, rovnoměrné, vrstvy tepelné izolace jsou bezesparé. Dojde tak k omezení rezonance a zabezpečení snížení hladiny hluku stavební konstrukce (např.: průmyslové či sportovní haly).

Stříkaná izolace je také vhodná do prostorů s vysokou rychlostí větracího vzduchu, kde je třeba mírné zvlhčení materiálu či jako dodatečné tepelné izolování historických kleneb. Aplikace tepelně izolačního materiálu nástřikem také pomáhá zabránit kondenzaci vody na ocelových a betonových konstrukcích.

Nejčastěji provádíme stříkanou izolaci tepelně izolačních materiálů Climatizer Plus, cena izolace je uvedena v ceníku.


Komentáře:

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...
Diskuse je zatím prázdná.
Kontaktní os. ing. Oldřich Herálecký
 Telefon  777 675 739
 E-mail  oldrich@heralecky.cz
 Adresa Horní Lhota 167
76323 Zlín
čeština cz slovenčina sk