tepelne_izolace
rotator1
rotator2

Další služby

Wolf - zvukově izolační systém

Zvukově izolační systém Wolf patří k nejúčinnějším a zároveň nejtenčím zvukovým izolacím na trhu. Jde o systém desek tloušťky 40 mm zakotvených pomocí speciálních akustických hmoždinek, který se používá ke zvukové izolaci rodinných domů, bytů, řadovek, kanceláří atd. Montáž je jednoduchá, rychlá a probíhá suchou cestou. Zvukově izolační systém Wolf je také šetrný k přírodě, neboť je vyroben z biologicky odbouratelného materiálu.

Drcený polystyren

Jelikož v dnešní době ceny energie pořád stoupají, dobré zateplení domu je velmi důležité, abychom eliminovali únik tepla na minimum. K tomu je třeba kvalitního tepelně izolačního materiálu. Mezi nejčastěji používané tepelné izolace patří dnes drcený polystyren vyráběn drcením zlomkového polystyrenu. Důvodem jsou jeho výborné tepelně izolační vlastnosti, snadná aplikace a zároveň jeho cenová dostupnost. Tato tepelná izolace se hodí k:

  • zateplení fasády, svislých dutých stěn a vnitřních příček
  • izolaci podlahy
  • zateplení střechy a krovů
  • obsypání potrubí
  • vyplnění složitě tvarovaných mezer

Drcený polystyren - účinná foukaná izolace nebo izolace nástřikem

Poté co je drcený polystyren aplikován do stavební konstrukce foukáním či nástřikem, nedochází ke kondenzaci vody nebo ke zplesnivění materiálu, protože stavba „dýchá". Tato skutečnost je důležitá nejen pro majitele novostaveb, ale hlavně starších domů, které mají problém s vlhkostí. Už se však nemusíte bát plísní či vlhkých stop na zdech. V drceném polystyrenu se také neusazují žádní hlodavci či hmyz, jak tomu bývá při použití desek.

Díky tomu že se polystyren aplikuje v drcené podobě foukáním a to beze zbytků, tak Vám nejen odpadá starost s vyměřováním prostor k zateplení domu, ale takto má i lepší izolační vlastnosti, než v pevné formě. Navíc tato tepelná izolace nezatěžuje konstrukci střech, stropů či krovů.

Drcený polystyren má další výhody: nevytváří tepelné mosty, nepodporuje hoření a je používán nejen jako tepelná izolace, ale i jako zvukový izolant.

Ekologická tepelná izolace

Jelikož se snažíme myslet na životní prostředí, všechny naše tepelně izolační materiály jsou recyklovatelné, drcený polystyren nevyjímaje.

Pokud máte zájem o tepelnou izolaci pomocí drceného polystyrenu, rádi s Vámi probereme Vaše případné dotazy a detaily Vaší zakázky a provedeme aplikaci drceného polystyrenu ve Zlíně, Uherském Hradišti a okolí.


Komentáře:

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...
Diskuse je zatím prázdná.
Kontaktní os. ing. Oldřich Herálecký
 Telefon  777 675 739
 E-mail  oldrich@heralecky.cz
 Adresa Horní Lhota 167
76323 Zlín
čeština cz slovenčina sk