tepelne_izolace
rotator1
rotator2

Minerální vlna

Minerální izolace Climastone je jedním z tepelně izolačních materiálů používaných naší firmou Acer Heralecký, která provádí tepelné a zvukové izolace ve Zlíně, Uherském Hradišti, Vsetíně a okolí.

Kvalitní tepelná izolace Climastone

Climastone je kvalitní tepelná izolace na bázi minerální vlny vyrobená rozvlákněním směsi hornin a dalších přísad. Vzniklá vlákna se potom dále upravují do finálního tvaru granulátu. Vlákna jsou hydrofobizována, tudíž je materiál Climastone velmi odolný proti vlhkosti. Zároveň se řadí do nejvyšší třídy reakce na oheň A1, tudíž je vhodný všude tam, kde jsou kladeny zvýšené nároky na požární odolnost. Je vhodným tepelně izolačním materiálem pro stavební konstrukce těchto typů: protipožární stěny, podhledy prostor s vysokým počtem shromažďovaných osob, nouzové či únikové východy, instalační a kabelové šachty.

Výhody tepelné izolace Climastone

Tepelná izolace Climastone uspoří energii, čímž snížíte náklady na vytápění. Další výhodou protipožární izolace Climastone na bázi minerální vaty je odolnost proti dřevokazným škůdcům, hlodavcům a hmyzu, ale zároveň ekologická a hygienická nezávadnost.

Minerální izolaci aplikujeme pomocí stroje a hadic buď volným foukáním nebo plněním do předpřipravených dutin. Izolace Climastone je tak vhodná pro tepelnou izolaci stropů, podlah, podkroví, střech, stěn nebo příček. Foukaná izolace vyplní všechny detaily stavby. Proto je tato tepelná izolace tou pravou volbou zejména pro majitele starších domů. Navíc při použití technologie foukání nevzniká žádný odpad, tudíž nemusíte řešit vzniklý nepořádek kolem domu.

Pokud je minerální tepelná izolace Climastone správně aplikovaná, funguje zároveň jako zvuková izolace: tlumí rezonance a vibrace způsobené hlukem.

Rádi byste se dozvěděli více ohledně minerální izolace Climastone? Neváhejte nás zkontaktovat, rádi Vám poskytneme více informací a vytvoříme zakázku přizpůsobenou Vašim podmínkám.


Komentáře:

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...
Diskuse je zatím prázdná.
Kontaktní os. ing. Oldřich Herálecký
 Telefon  777 675 739
 E-mail  oldrich@heralecky.cz
 Adresa Horní Lhota 167
76323 Zlín
čeština cz slovenčina sk