tepelne_izolace
rotator1
rotator2

Foukaná izolace

V dnešní době snad každý přemýšlí, jak co nejúčinněji snížit výdaje za teplo ve svém domě. Důležitým předpokladem je kvalitní tepelná izolace. Specializací naší firmy Acer Heralecký je foukaná izolace, jejíž výhodou je nejen kvalitní izolační materiál, ale i efektivní uložení tepelné izolace.

Proč zateplení domu pomocí foukané izolace?

Foukaná izolace je jedinečná hlavně tím, že je levná, rychlá (dům standardní velikosti zateplíme za 5-6 hodin), bezodpadová a díky ní je možné zateplit starší domy i novostavby. Pomocí aplikačního stroje a hadic (s průměrem 5cm) vyškolený pracovník pneumaticky nafouká izolační materiál do prostoru nebo dutiny. Vámi vybraná foukaná izolace (Climatizer Plus, Tipur, Climastone) těsně přilne ke stavební konstrukci, vytvoří se celistvá izolační vrstva, čímž se zabrání mezerám a vzniku tepelných mostů. Zateplení domu pomocí foukané izolace tak ušetří nemalé náklady na topení.

Aplikace tepelné izolace foukáním zajišťuje maximální komfort. Není problém zateplit dům v jakékoli části stavební konstrukce jako stropy, půdy, podlahy, střechy, stěny včetně těžko dostupných míst. Jelikož je foukaná tepelná izolace bezodpadová, snižují se starosti o nepořádek kolem domu a přispíváte k ochraně životního prostředí.

Foukaná izolace ve dvou variantách:

  • Foukání do dutin: používá se k zateplení dutých stavebních konstrukcí
  • Volné foukání: používá se pro zateplení střechy, půdy, klenby, dvouplášťových střech a dalších prostor.

Námi používané tepelné izolace mají vynikající technické vlastnosti. Jsou odolné proti hlodavcům, hnilobě, plísním a hmyzu.

Pokud máte zájem o více informací nebo jste se již rozhodli pro foukanou izolaci, obraťte se na naši firmu Acer Heralecký.

Foukaná izolace

Komentáře:

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...
Petr
17. 1. 2016

Dobrý den,
je možné foukanou izolací zateplit i svislé stěny? jak je to v takovém případě se "sléhavostí" materiálu?

Oldřich Herálecký
3. 2. 2016

Ano je možné zateplovat foukanou izolací i do svislých stěn a není s tím problém. Při foukání do těchto uzavřených dutin se vždy nafouká trochu víc materiálu než při volném foukání pod tlakem, takže po uzavření této dutiny se materiál již nehne.

Martin Kokeš
13. 12. 2017
odolné vyšším teplotám

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat zda je možno foukanou izolaci použít na zateplení dřevěného stropu(dvojitý z mezerou 200mm) Teplota v saunovací místnosti dosahuje 120Celsia. Dále bych se chtěl zeptat jakým způsobem je provedena ochrana proti hlodavcům, kunám, plch.:-)
Děkuji

Kontaktní os. ing. Oldřich Herálecký
 Telefon  777 675 739
 E-mail  oldrich@heralecky.cz
 Adresa Horní Lhota 167
76323 Zlín
čeština cz slovenčina sk