tepelne_izolace
rotator1
rotator2

Tipur Granulovaný polyuretan

Granulovaný polyuretan Tipur je tepelná izolace používaná naší firmou Acer Heralecký ve Zlíně a jeho okolí. Tento druh foukané izolace obsahuje především modifikovaný polyuretan, který má výborné tepelně izolační vlastnosti a dlouhou trvanlivost. Složení Tipuru chrání proti objemovým změnám i napadení hlodavci či hmyzem. Díky dobrým vlastnostem polyuretanu nemění tento tepelně izolační materiál svůj tvar a nehrozí jeho navlhnutí či zplesnivění, nemusíte se už tedy bát plísně na stěnách.

Tepelná izolace Tipur je vhodná i do těžko přístupných míst

Tepelná izolace Tipur (granulovaný polyuretan) je aplikována jako foukaná izolace volně či do dutin. Tato metoda nanášení je krátká, čistá, bez odpadů, nemusíte řešit žádné velké stavební úpravy. Tímto způsobem se provádí tepelná izolace půdy, zateplíme také bez problému podlahy, střechy, vodorovné i svislé stěny, ale i těžko dostupná místa, u kterých by se jinak zateplení řešilo velmi obtížně. Velkou výhodou tepelné a akustické izolace Tipur je, že nesedá i v případě, že bychom chtěli aplikovat vyšší vrstvu materiálu. Při aplikaci granulovaného polyuretanu nevzniká elektrostatický náboj, tudíž se foukaná izolace ukládá rovnoměrně, čímž vzniká celistvá tepelně izolační vrstva.

Díky odolnosti vůči vysokým teplotám se Tipur hodí také k zateplení dřevostaveb, protipožárních schodů či únikových východů.

Výhody tepelné izolace Tipur

  • Investice do tepelné izolace se rychle vrátí na úspoře za energie
  • Je odolná proti hnilobám, plísním, houbám a jiným škůdcům
  • Aplikace foukané izolace je velmi snadná a zvládne ji každý svépomocí
  • Rychlá a čistá realizace bez odpadů
  • Je vhodná pro aplikace horizontálních i vertikálních dutin
  • Odolává teplotě až do 300 °C

Foukaná izolace Tipur - cena

Přibližnou cenu foukané tepelné izolace Tipur si můžete spočítat pomocí našeho ceníku v podobě online kalkulačky. Ovšem vzhledem k tomu, že polyuretanová drť Tipur je o 20% lepším izolantem než jiné materiály, Vaše počáteční investice se rychle vrátí.

Jelikož naše firma neaplikuje jen granulovaný polyuretan Tipur, ale i další tepelně izolační materiály, před každou zakázkou provádíme osobní konzultaci, abychom vybrali tepelné izolace, které budou nejlépe vyhovovat Vašim požadavkům.


Komentáře:

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...
Diskuse je zatím prázdná.
Kontaktní os. ing. Oldřich Herálecký
 Telefon  777 675 739
 E-mail  oldrich@heralecky.cz
 Adresa Horní Lhota 167
76323 Zlín
čeština cz slovenčina sk