tepelne_izolace
rotator1
rotator2

Zateplení dřevostaveb

Vzhledem k rostoucím cenám energie je třeba přemýšlet o co nejefektivnějším zateplení domu, aby se únik tepla eliminoval na minimum a zároveň se snížily náklady na vytápění. U dřevostavby musíme brát navíc v potaz její specifika jako například nižší protipožární odolnost. Proto k zateplení dřevostaveb naše firma Acer Heralecký používá kvalitní ohnivzdorné tepelně izolační materiály. Jedním z nich je foukaná izolace Climastone, která patří do nejvyšší třídy reakce na oheň A1. Foukaný tepelně izolační materiál Climastone můžete použít k zateplení rámových stěn, stropů, podkroví, podlah,... Tato tepelná izolace však musí být chráněna ve vnější konstrukci proti povětrnostním vlivům.

Tepelné izolace pro dřevostavby

Všechny tepelné izolace, které používáme k zateplení dřevostaveb, mají výborné izolační vlastnosti a po jejich aplikaci foukáním může dřevostavba „dýchat". Navíc se nemusíte bát škůdců, kteří by mohli znehodnotit Vaši dřevěnou stavební konstrukci, jelikož tepelně izolační materiály používané naší firmou Acer Heralecký obsahují speciální příměsi proti mikroorganismům, hmyzu, hlodavcům a jiným škůdcům.

Foukané izolace dostaneme i do těch nejhůře dostupných míst dřevostavby. Výhodou zateplení dřevostavby foukanou izolací je také výrazná eliminace přehřívání místností v letních měsících.

Navíc pokud zvolíte zateplení dřevostavby pomocí naší foukané izolace Climatizer Plus, přispíváte k ochraně životního prostředí, jelikož je izolace biologicky odbouratelná.


Komentáře:

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...
Diskuse je zatím prázdná.
Kontaktní os. ing. Oldřich Herálecký
 Telefon  777 675 739
 E-mail  oldrich@heralecky.cz
 Adresa Horní Lhota 167
76323 Zlín
čeština cz slovenčina sk